Jak używać Metamask

tBTC pozwala posiadaczom Bitcoina uzyskać dostęp do aplikacji Defi zbudowanych na Ethereum. W momencie uruchomienia będzie to wymagało od posiadaczy BTC, którzy mogą mieć ograniczone doświadczenie z Ethereum, korzystania z nieznanych im narzędzi. Metamaska jest jednym z takich narzędzi.

Aby działać w sieci blockchain Ethereum, ludzie potrzebują czegoś o nazwie “przeglądarka dApp”, która pozwala im zainstalować i uruchomić portfel do przechowywania, przesyłania i deponowania tokenów ERC-20 Ethereum-w tym tbtc. Metamaska jest popularnym wyborem.

Aby rozpocząć, przejdź do metamask.io i kliknij “ Pobierz > > zainstaluj MetaMask dla Chrome”

Kliknij “Dodaj do Chrome”, a następnie “ Dodaj rozszerzenie.”

W prawym górnym rogu przeglądarki pojawi się ikona LISA, pokazująca, że program jest zainstalowany.

Po zakończeniu instalacji kliknij ikonę fox i, po zaakceptowaniu regulaminu, wprowadź hasło, aby utworzyć konto. Na tym etapie pojawi się zestaw 12 “słów nasiennych”. Ta fraza nasienna jest generowana za pomocą BIP32, tak jak gdybyś generował portfel Bitcoin. Zapisz frazę jako plik i przechowuj ją w bezpiecznym miejscu — są one wymagane do uzyskania dostępu do konta. Po zakończeniu kliknij “skopiowałem go w bezpieczne miejsce.”

Po wykonaniu tych kroków ludzie mogą uzyskać dostęp do sieci Ethereum za pomocą swoich portfeli Metal mask, aby wysyłać i odbierać tokeny ERC-20, w tym tbtc. Zwróć uwagę na możliwość przełączania się między siecią mainnet i testnet, w tym Ropsten w lewym rogu ekranu.

Dołącz do kanału # Tbtc Discord, aby dowiedzieć się więcej o tBTC. Dołącz do listy mailingowej tbtc tutaj.

--

--